Historia firmy

    Marka Usługi Mostowe istnieje od 2006 roku. Dzięki wyjątkowej dynamice rozwoju bardzo szybko przeszła wszystkie etapy rozwoju od jednoosobowej działalności gospodarczej do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Przekształcenia dokonano w roku 2012 - wówczas Usługi Mostowe został wpisane do rejestracji przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

    Tak szybki wzrost firmy możliwy był dzięki przyjętym w niej standardom wykonawstwa. Profesjonalne podejście do realizacji zleceń, terminowość, a także fachowość w doborze materiałów sprawiły, że kolejni Klienci powierzali Usługom Mostowym coraz większe i bardziej złożone zamówienia.

    Rynek docenił kompetencje kadry Usług Mostowych. Obecnie w fimie pracuje blisko 100 wykwalifikowanych fachowców, co oznacza wzrost zatrudnienia o 100% na przestrzeni zaledwie 10 lat. Kompetencje pracowników i efektywna organizacja pracy to czynniki, które od lat pozwalają nam realizować prace o dowolnej skali ściśle według przyjętego harmonogramu.